Hakkımızda

Günümüz ofis hayatını şekillendiren  ürünler ile modern ve sağlıklı ofis alanları oluşturmak için sizlere hizmet vermek amacıyla firmamız 2008 yılında kurulmuştur.

Artlines Karo Halı

Akustik ve antialerjik özellikleriyle son yıllarda en çok tercih edilen zemin kaplama malzemelerinden biri olan karo halılar, yoğun trafikli ofis ortamlarında estetik stilleri ve üstün performansları ile öne çıkmaktadır.

2009 yılından beri İngiltere’nin önde gelen karo ve plank halı üreticilerinden Burmatex markasının Türkiye temsilciliğini sürdürmektedir.

Projelerde yenilikçi ürünler ile yer alabilmek, müşterilerin ihtiyaçlarına eksiksiz cevap verebilmek için 2019 yılından itibaren tescilli markası olan ‘Artlines’ ile karo halı ürettirmeye başlamıştır.

Artlines LVT

Son yılların hızla yükselen yeni jenerasyon yer kaplaması  LVT (luxury vinyl tiles), aşınmaya dayanıklı, esnek ve hijyenik özellikleri ile ofis, restaurant, hastane ve  kamu alanlarında çok tercih edilen zemin kaplamalarından biridir.

İthal ettiği uluslararası LVT markalarının yanı sıra kendi markası olan ‘Artlines’ ile de yenilikçi, dekoratif ve sürdürülebilir renk ve desen seçenekleri ile üretime başlamıştır.